Etykiety bezklejowe - bilety, strzałki, pętelki

Etykiety bezklejowe - bilety, strzałki, pętelki

Bilety - oferujemy karnety, bilety wstępu - wykonane z wysokiej jakości materiałów, kolorowe lub białe do samodzielnego zadruku, z możliwością zabezpieczeń holograficznych.
Oprócz informacji takich jak nazwa, adres obiektu, na każdym bilecie, już bezpośrednio przy sprzedaży, można nadrukować np. nazwę widowiska, godzinę wstępu.

Przywieszki kartonowe - do znakowania odzieży, obuwia, wyrobów dziewiarskich. Z nadrukowanym logiem, nazwą, adresem producenta, wykonane w sposób umożliwiający dalszą personalizację - nadruk kodów kreskowych, oznaczeń i ceny towaru.

Przywieszki poliestrowe - bezklejowe etykiety poliestrowe do zadruku termotransferowego proponowane są w sytuacji, gdy ze względu na specyfikę produktów nie mogą być zastosowane etykiety samoprzylepne, np.: do oznaczania wyrobów w przemyśle drzewnym, ogrodnictwie, a także w branży metalurgicznej i logistyce (np. oznaczanie palet). Poliestrowe etykiety wykorzystywane są także do oznaczenia opakowań jednostkowych i zbiorczych w branży budowlanej.
Przywieszka poliestrowa z opisem produktów zapewnia łatwą identyfikację podczas transportu i magazynowania w każdych warunkach. Jest odporna na warunki atmosferyczne na wysokie temperatury, środki chemiczne, wodę oraz uszkodzenia mechaniczne.

Strzałki - etykiety doniczkowe - etykiety doniczkowe wykonane z tworzywa sztucznego (polietylen, poliester) stosowane do znakowania kwiatów i drzewek doniczkowych. Etykiety te można stosować zarówno do identyfikacji produktów jak również jako nośnik informacji dla klienta o sposobie pielęgnacji i uprawy danej rośliny.

Pętelki - etykiety pętlowe przystosowanie do zadruku dwustronnego, stosowane do znakowania drzewek i krzewów. Materiał z jakiego są wykonane gwarantuje wysoką odporność i trwałość etykiety na wiele lat.

Kontakt - Interlabel

Zapytaj eksperta:

Interlabel
ul. Wesoła 6, 80-209 Tuchom
pomorskie, Polska